Brak samodzielnego chodzenia u 11-miesięcznego dziecka

witam pani doktor ,jestem mamo córeczki które za tydzien skonczy 11-m-c.Martwi mnie jedna rzecz ,że ona nie jest w stanie samodzielnie ustac nawet potrzymywana ,,przewraca sie z brzuszka na plecki i odwrotnie sama siada z lekkiego podparcia ,byłam znia u lekarza niby wszysko jes ok ale niepokoje sie prosze o porade

proszę absolutnie jest nie stawiać, najważniejsze żeby zaczęła raczkować bo to jest najważniejszy okres w rozwoju mózgu dziecka, nie stosować żadnych chodzików, nie prowadzić za ręce, niech raczkuje , ustawić ja w pozycji do raczkowania i wołać do siebie lub rzucić przed nia jakąś zabawkę. Jeśli jest problem to warto udać się na instyruktarz do terapeuty zajmującym się rehabilitacja dzieci.