Brak satysfakcji i przyjemności podczas stosunku

witam, mam 18 lat mój chłopak ma 19 od jakiegoś czasu uprawiamy seks ale nie odczówam zadnej satysfakcji z tego nasza gra wstepna trwa bardzo długo ale przechodząc do sedna nie czuje nic czy moge być chora ?? co może mi sie dziać??

Na podstawie podanych informacji nie można się wypowiedzieć.
Być może dokładna analiza w gabinecie psychologa-seksuologa przybliżyłaby problem.
Rozwój psychoseksualny jest procesem rozłożonym w czasie, zwykle reaktywność się poprawia, Organizm "uczy się"...
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry.

Z opisu nie wynika, by cierpiała Pani na jakąś medyczną dolegliwość, którą wykluczyć bądź potwierdzić mógłby na przykład ginekolog.
Brak satysfakcji w seksie może wynikać również z innych, bardziej prawdopodobnych przyczyn. Jedną z nich może być niewielka znajomość własnego ciała i swoich potrzeb, jak również ciała i potrzeb partnera oraz ogólnie niewielkie jeszcze doświadczenie w seksie. Inną może być zbyt "mechaniczne" i techniczne podejście do aktu seksualnego. Jeszcze inną grupą powodów może być brak satysfakcji z samego związku i wzajemne niedopasowanie.
O braku satysfakcji na pewno warto z partnerem porozmawiać. Być może wraz ze wzrostem dojrzałości związku oraz wzajemnego uczenia się siebie, opisane dolegliwości ustąpią.
Można również skorzystać z konsultacji seksuologicznej.

Pozdrawiam.