Brak satysfakcji z seksu a częsta zmiana partnerów

Od pewnego czasu nie odczuwam przyjemności podczas stosunku, zastanawiam się czy czasem nie jest to spowodowane lekami które biorę. Często zmieniam partnerów, zdarza się że płaczę podczas stosunku.

Dzień dobry.

Nie napisała Pani jakich leków z jakiego powodu Pani używa, toteż trudno dociekać ich wpływu na Pani samopoczucie.
Możliwe jednak, że wspomniany brak przyjemności podczas stosunku oraz płacz w jego trakcie spowodowany jest przypadkowym, jak rozumiem, seksem. Częste zmiany partnerów seksualnych (i nie tylko seksualnych) uniemożliwiają nawiązanie głębszych relacji i sprowadzać ją mogą do powierzchowności i "mechanicznego" seksu.
Być może Pani płacz wynika właśnie z poczucia, że pomimo uprawiania seksu, czyli najintymniejszej czynności pomiędzy ludźmi, nie ma Pani dostępu do tego, co zwykle do seksu prowadzi - czyli poczucia bliskości, miłości, bezpieczeństwa i szacunku.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Jakie rodzaju leki Pani bierze?
Z czym wiążą się częste zmiany partnerów?
Jak czuje się Pani podczas zbliżeń? Jak rozumie Pani swoje emocje i płacz?

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz większa ilość informacji. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!