Brak seksu z partnerem i jego zainteresowanie filmami porno

Mieszkam z facetem od 3 miesiecy niewspolzyjemy ze soba,bo on nie jest jeszcze gotowy,bo jestem osoba otyla( jestem w trakcie odchudzania waga schodzi ) i nie chce sie ze mna kochac,bo twierdzi,ze nigdy z osoba osoba otyla sie nie kochal,aktualnie tylko w gre wchodzi seks oralny.W nocy gdy spie oglada pornusy,czasami jest to co noc a czasami co pare.Nawet jesli nie oglada pornusow co trzyma swojego czlonka i go maca a potem wącha swoje dlonie.Czy to jest normalne?Co w takim przypadku mam zrobic

Seks powinien być przypieczetowaniem zaufania i bliskości w związku. I powinien być BEZWARUNKOWY - stwierdzenie, że partner "zgodzi się" na seks, gdy pani schudnie to nic innego jak stawianie warunków i pewien dystans. Myślę że warto omówić tę sprawę z partnerem i ją rozwiązać. Oglądanie filmów porno mogło również zaburzyc u partnera obiektywny ogląd tego jak powinno wyglądać zbliżenie i jak może wyglądać partnerka seksualna- być może właśnie stąd to stawianie warunków? Może się okazać niezbędna konsultacja z seksuologiem. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Pani Partner dał Pani szczerą informację zwrotną i powinna być Mu Pani wdzięczna, bo dzięki tej informacji zainspirowała się Pani, aby zadbać o Siebie.
Gratuluję, że podjęła Pani decyzję o pracy nad Sobą, aby zrzucić to, co nie służy zdrowiu, samopoczuciu i wyglądowi zewnętrznemu.

Zapytała Pani co robić?
Cieszyć się taką intymnością, jaka jest i przestawić się na cieszenie się z bycia razem.
Reszta przyjdzie
I nadal dbać o Siebie.

Niech się spełnia,
Irena Mielnik-Madej