Brak sensu do życia po utracie pracy

Witam. Od kiedy straciłem pracę około 4 lata temu, nie mogę się pozbierać, do tej pory nie znalazłem pracy w której byłbym dłużej jak 3 miesiące, czuję się podłamany, wiele pracodawców odrzuciło mnie na etapie rekrutacji, tam gdzie chciałem pracować, obecnie nic mnie nie cieszy, a każdy dzień przynosi mi stres, ponieważ nie mam pracy i boję się o jutro, każdy dzień to tysiące różnych myśli, których nie potrafię poskładać. Nie widzę sensu dalszego życia

Dzień dobry!

W tak trudnym okresie warto, żeby skorzystał Pan z pomocy i wsparcia - zarówno w radzeniu sobie z bezsilnością i porażkami (których doświadczają wszyscy ludzie!), jak i w poszukiwaniu jak najlepszych sposobów poprawy swojej sytuacji.

Pomoc znajdzie Pan np. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego itp.

Pozdrawiam!