Brak sensu życia po rozstaniu

Po rozstaniu z partnerem nie mam sił na nic , straciłam sens Radość . Źle śpię , płacze mam napady płaczu i śmiechu . Myślę od dłuższego czasu o samobójstwie . Boje się ale nabieram odwagi do tego

Witam. To bardzo trudne przeżycia, o których Pani pisze. Ale na pewno ten stan minie. Potrzeba tylko na to czasu, więc nie warto odbierać sobie życia. Żeby było nieco lżej, można wejść we współpracę ze specjalistą, np psychoterapeutą.
Magdalena Brabec