Brak sensu życia po upadku biznesu

witam mam na imie marcin jestem z koszalina zachodniopomorskie zycie mi sie wali jakis czas temu starciłem biznes bo zostałem oszukany brzez wspułwłasciciela zycie nie ma juz sensu dla mnie wczoraj i coraz czesciej mysle o smierci chce poprostu umrzec nie mam na kogo liczyć kobieta która mnie niby kochała wstyd mówic ale byłem bity przez nią do tego potrzebuje pomocy prawnej na już nie mam pieniedzy wiary juz nic błagam o pomoc

Proszę pamiętać, że jest wiele instytucji, które pomagają wyjść z kryzysu. Pierwszą i najważniejszą, są Pana rodzice, w szczególności ojciec. Wielu znanych i bogatych ludzi miało podobną historię, choćby Steve Jobs. Można wyczuć, że jest Pan w depresji i potrzebuje Pan psychoterapii.

Witaj! Proszę Ciebie o zmianę Twojego systemu myślenia! Nie spłycaj życia do poziomu biznesu i pieniędzy. Wiem, że dzięki nim funkcjonujemy ale też przez nie zdrowie tracimy.

Spróbuj udać się do psychoterapeuty na NFZ. Zacznij rozmawiać z ludźmi i postaraj się wynajdywać alternatywy.

Jestem otwarty i chętny do udzielenia CI pomocy.
W przypadku gdybyś chciał się ze mną skontaktować zapraszam na moją witrynę.
http://psychopedagog.eu