Brak siły do życia u 19-latki

Witam nie mam siły żyć ale nie mam odwagi sie zabić co robić?

Witaj,
Rozumiem twoje uczucia, czasem dopada nas smutek, ale jeszcze całe życie przed tobą, nie warto rezygnować w takim momencie. Spróbuj porozmawiać z kimś zaufanym o tym co czujesz.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza