Brak siły i pobolewanie lewej dłoni

Witam mam 28 lat , jestem pracownikiem fizycznym (roznoszę ulotki) moim problemem jest to że od 6 dni niemam siły w lewej dłoni pobolewa mnie lekko i nie daję rady nawet utrzymac szklanki . Czym może byc to spowodowane ? Dodam że kiepsko się odżywiam palę papierosy i nadużywam alkoholu . Proszę o radę

Przyczyn może być wiele. Najczęściej taki objawy są spowodowane zespołem cieśni kanału nadgarstka. Rozpoznanie jednak stawia lekarz osobiście na podstawie zgłaszanych objawów i po zbadaniu pacjenta.
proszę udać się na konsultację np. do ortopedy lub neurologa.