Brak siły po zapaleniu oskrzeli

Witam, ostatnio byłem chory na zapalenie oskrzeli. Brałem antybiotyk ok. 2 tyg. Teraz gdy już wyzdrowiałem cały cas czuje się zmęczony. Gdy wstane ok. 8 to o 10 już nie mam siły. Całe dnie chce mi sie spać, powieki mi się zamykają a gdy jest groszy dzień, to boli mnie głowa ze zmeczenia. Trwa to już ok. 5 dni, nie wiem czy jest to spowodowane tym że byłem chory? Prosze o pomoc

Witam,
Pana dolegliwości mogą być spowodowane osłabieniem wynikającym z infekcji oraz przyjmowanej antybiotykoterapii.

Jedak gdyby objawy utrzymywały się powyżej 10-14dni zalecałabym konsultację u lekarza pierwszego kontaktu. Należałoby wykonać podstawowe badania laboratoryjne.

Pozdrawiam!