Brak skurczy w 42. tygodniu ciąży

Witam. Kolezanka jest w 42 tygodniu ciazy. Nie ma zadych skurczy. Dostala juz kroplowke zastrzyki i czopki na wywolanie porodu i nic. Metod naturalnych tez probowala. Co moze jeszcze zrobic? Chce miec juz synka przy sobie. Moze przec bez skurczy? Pomoze to? Nawet szyjka jej sie nie skraca.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można przeć bez skurczy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.