Brak skutków ubocznych po tabletce Escapelle

Wzięłam tabletkę escapelle 15 godzin po stosunku. Czy tyle godzin wystarcza bym nie była w ciazy? Co sie dzieje z moim organizmem po tej tabletce? Nie odczułam żadnych skutków ubocznych pomimo tego, iż wiele kobiet czuje cos. Jak to wszystko przebiega i czego powinnam sie spodziewać? Kiedy pójść do ginekologa?

Aleksander Ropielewski

W poniższym artykule wyjaśniona jest metoda działania tabletek antykoncepcyjnych typu escapelle. Skuteczność antykoncepcji postkoitalnej jest największa gdy zastosuje się ja w pierwszych 24h od stosunku. Jeżeli nie ma Pani skutków ubocznych to dobrze. Wizyta u ginekologa po przyjęciu tabletek antykoncepcyjnych nie jest konieczna.