Brak słuchu po urazie głowy

Dzien Dobry Mieszkam w Wielkiej Brytani z rodzina. Moj syn,4 lata, mial we wrzesniu wypadek na rowerku. Rozbil nieszczesliwie glowe, po 3 tygodniowym pobyciu w szpitalu powiedzieli nam ze moze miec problem ze sluchem, bo mial kosc Temporal bone peknieta. Ucho sie zagoilo, no ale teraz niestety nie slyszy. Jak u nas sie do tego podchodzi? Powiedzieli mi, ze mozg nie bedzie uzywal ucha, ktore tylko dziala na 60%. Czy warto to sprawdzic w Polsce? Uprz.dziekuje Anna

Warto,warto, warto ale szybko, są jaszcze jakieś szanse popracować nad przywróceniem słuchu. Spieszcie się. Jedzcie do instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie lub przyjedźcie do mnie ale szybko!