Brak śluzu płodnego po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

dzien dobry, mam 21 lat i 5 miesiecy temu odlozylam tabletki , od tego czasu nie zauwazylam u siebie sluzu plodnego.. dodam ze nie monitoruje mojego cyklu jakos bardzo dokladnie ale zawsze jakos w okolicach owulacji sprawdzam sluz, i w inne dni przypadkowe rowniez i niestety nie widze go. czy to mozliwe ze sluz plodny jst gdzies wyzej? tak ze ja go nie moge zobacyzc ale jednak tam jest?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! To, że nie obserwuje Pani u siebie wystąpienia śluzu płodnego, nie wyklucza owulacji. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.