Brak śluzu płodnego u 34-latki

Witam serdecznie mam Problem z dniami plodnymi od prawie roku nie mam ich wcale czyli nie zauwazylam u siebie sluzu ciagnacego i przezroczystego jak kiedys mialam dodam ze w tym okresie czasu przytylam 10 Kilo mam 33 lata mam dwoje dzieci a bardzo chcemy miec kolejne miesiaczki mam regularne co 27 dni od tygodnia mam wrazliwe sutki i otoczki jestem Senna boli mnie w podbrzuszu kuja mnie jajniki prosze o porade ewa

Piotr Pilarski

Powinna być Pani zbadana ginekologicznie. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.