Brak snu przez 3 doby

Panie doktorze mam taki pytanko mogę nawet nie spać 3 doby co morze być przyczyną ?

Dzień Dobry Panu,

Prawdopodobnie nie ma Pan potrzeby ośmiogodzinnego snu w czasie doby.
Ponieważ nie sypia Pan, więc Pana organizm nie regeneruje się tak, jak powinien.

Skutkiem braku snu może być u Pana rozdrażnienie, roztargnienie, obniżony nastrój i koncentracji i wiele innych objawów.

Przyczyną może być tzw. czuwanie, którego z kolei przyczyną mogło być jakieś bardzo trudne przeżycie, bądź wydarzenia, w przeszłości.

Sugeruję konsultację u lekarza, w Poradni leczenia zaburzeń snu.

Z pzdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej