Brak spadku wagi w drugim miesiącu diety

Witam Jestem na diecie od 2 miesięcy dużo w niej jest otrębów i warzyw. Nie głodzę się. Warze 59kg 162cm straciłam w miesiąc 3 kg. Kończy się drugi miesiąc diety i waga teraz ani nie drgnie? Dodam też, że ćwiczę dużo brzuszków przysiady plus orbiter. Co może być przyczyną, że waga nie spada już? Jak mogę sprawdzić czy mam zakwaszony organizm? Chociaż nie wydaje mi się, że to może być powód. Wiem że moja waga niby jest prawidłowa do wzrostu ale źle się czuje mam obwisły brzuch.

Proszę także pamiętać, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, a skoro Pani dużo ćwiczy to jest duże prawdopodobieństwo, że tłuszcz znika a na jego miejsce pojawiają się mięśnie. Dlatego też przy odchudzaniu warto nie tylko się ważyć, ale także mierzyć.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska