Brak sprawności ręki po operacji złamania kości ramiennej

Witam,12 kwietnia 2014r przeszłam operację: otwarta repozycja złamania wieloodłamaniowego złamania kości ramiennej z osteotomią wyrostka łokciowego. Zespolenie 2 płytami LCP a wyrostka łociowego popręgiem Webera. Rękę miałam w łusce zaczęłam od razu lekko ćwiczyć, obecnie jestem po fizjoterapii indywidualnej a ręka wciąż się nie prostuje i nie zgina jak dawniej. Dodatkowo czuję mrowienie lub drętwienie 4 i 5 palca. Czy to drętwienie minie? Preparaty typu milgamma 100 nic nie pomogły.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi gdyż jeżeli istniej jakikolwiek konflikt ze strukturami nerwowymi objawy nie ustąpią samoistnie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza.