Brak stolca a wzdęcia brzucha

Witam. Mam problem a jest nim brak stolca i bardzo cuchnace gazy które bardzo Smierdza. Mam tak od kilku dni. Co może być przyczyna?

Piotr Pilarski

Błąd dietetyczny, zakażenie, alergia lub jeszcze rzadziej występujące schorzenia.

Pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Jeśli nie wypróżnia się Pan od kilku dni może to być zaparcie. Pomóc mogą preparaty błonnika lub leki na zaparcia. Jeśli problem nie ustąpi proszę skonsultować się z lekarzem.