Brak stosunków z mężem

Nie sypiamy z mężem ze sobą od czerwcz 2014r.(po ślubie w maju). Początkowo decyzja męża ale od paździrnika po komentarzu który powiedział "myślisz że założys koronki i pończochy to cię zerżnę"...również moja .Co mam o tym myśleć i co z tym zrobić?

Dzień dobry!

Długotrwały brak współżycia, przy jednoczesnym braku zrozumienia i komunikacji w tym temacie zdecydowanie warto osobiście skonsultować z psychoterapeutą małżeńskim.

Pozdrawiam!