Brak sutków

Mam 15 lat i mam sutki dosłownie jak mój tata :| Czyli nic ich prawie nie mam :| To dosłownie kropeczka !
15 LAT ponad rok temu

Witam,
Rozwój sutków jest sprawą indywidualną i w zasadzie przebiega inaczej u każdej dziewczynki. Kobiece piersi kształtują się do około 20 roku życia i z całą pewnością Twoje jeszcze zmienią swój kształt. Ważne jest przy tym, czy już miesiączkujesz i jak przebiegają pozostałe aspekty dojrzewania. Warto udać się do pediatry lub lekarza rodzinnego, który rzetelnie oceni czy Twoje dojrzewanie przebiega prawidłowo.