Brak sutków u 23-latki

Nie mam sutków. Czy to jakaś choroba? J.w. Zaczynam się martwić bo.. nie mam sutków. Nawet jak jestem podniecona to nic. Po prostu ich nie mam. Czy to normalne? Załązam zdjęcie.: http://zapodaj.net/eaf93cb7720b4.jpg.html

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety załączone zdjęcie jest dość słabej jakości, przez co nie pozwala wiarygodnie ocenić Pani piersi. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości budowy swoich piersi, proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który podczas bezpośredniej wizyty Panią zbada. Mówiąc ogólnie, niektóre kobiety mają płaskie lub nawet wklęsłe brodawki sutkowe i nie jest to patologia, a jedynie wariant normy.