Brak sygnału prawej tętnicy łączącej tylną i cienką

Kto potrafi to zinterpretować???...(BADANIE ANGIO MR GŁOWY)OPIS-W KOLE TĘTNICZYM WILLISA BRAK SYGNAŁU PRAWEJ TĘTNICY ŁĄCZĄCEJ TYLNEJ I CIEŃKA,HYPOPLASTYCZNA LEWA TĘTNICA ŁĄCZĄCA TYLNA;BRAK SYGNAŁU TĘTNICY ŁĄCZĄCEJ PRZEDNIEJ LEWOSTRONNIE.

Unaczynienie mózgu to koło Willisa, czyli okrężna tętnica, od której odchodzą naczynia w głąb mózgu. W tym przypadku nie jest to koło. Do koła Willisa dochodzi kilka tętnic, i jeśli koło nie jest w pełni drożne, to zamknięcie jednej tętnicy może być przyczyną niedokrwienia jakiegoś obszaru mózgu.