Brak szacunku u partnera za przeszłość

Witam, mam problem z ckłopakiem poniża mnie i nieszanuje za przeszłość. Miałam przed nim 3 partnerów (z jednym bylam rok, z drugim prawie 3 lata, z trzecim 4 mies) przy czym najwiekszy problem jest o trzeciego. Bylo mi ciezko po dlugim zwiazku, poznalam wspanialego mezczyzne, po 2 mies doszło do czegos a ja po doslownie chwili sie wycofalam. teraz moj chlopak mówi ze sie zeszmaciłam, ze jestem bez wartości, ze nie jestem kobieta. Że licznik bije. na każdym kroku wypomina mi to. Uzył przemocy

Witam, proszę koniecznie zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, bądź prywatnego gabinetu do psychologa i porozmawiać o swojej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie,

Pani partner stosuje przemoc - nie tylko werbalna ale też fizyczną, a to poważne zagrożenie dla Pani. Proszę się zastanowić, czy Pani chce się wiązać z taka osobą. Gdy już dochodzi do ślubu, gdy pojawiają się dzieci, to wyplątanie się z przemocowego związku jest niezwykle trudne i wyniszczające. Wyniszczające nie tylko dla kobiety. Warto wiedzieć, że jeśli w takim związku są dzieci, to również doznają one przemocy nawet jeśli same nie są bite.
Zachęcam do kontaktu z Niebieską Linią. Podaję link do tekstu, gdzie przeczyta Pani wywiad nt. przemocowych związków oraz znajdzie informacje, gdzie szukać pomocy.
https://martadziekanowska.wordpress.com/2015/01/19/284/

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska