Brak szczęścia w związku

Nie wiem czemu przeżywam duże wahania co do uczuć wobec chłopaka. Raz jestem szczęśliwa innym razem zastanawiam się czy jestem zakochana i czy to to. Dodam że nie jestem nastolatką a do tej pory kilka razy zdarzały mi się podobne sytuacje. Czy powodem może być brak okazywania uczuć ze strony rodziców?A może to kwestia osobowości?

Witaj,
Związek nie jest cały czas stanem zakochania,ale z pewnością powinien dawać odpowiedż,na ile Pani potrzeby są w nim zaspokajane/włącznie z potrzebą dawania z Pani strony,czy w ogóle bycia usatysfakcjonowaną dzięki tej relacji/.Jeżeli są wątpliwości i równoczesna chęc utrzymania jej,przydatna bywa psychoterapia pary,albo Pani,dzięki której to można wyjaśnić żródła wątpliwości i poszukać alternatywnych rozwiązań dających poczucie komfortu.
Zachęcam i pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza