Brak tętna u płodu w ciąży

witam jestem w ciąży, tydzień temu pęcherzyk ciążowy miał ponad 6mm, ale ani lekarz który robił mi usg dopochwowe ani lekarz prowadzący nie chce mi powiedzieć który to tydzień ciąży. dziś usłyszałam tylko że jest brak tętna i na razie mam uważać na siebie tak jakbym była w ciąży, i że mam zgłosić się za 2 tyg. na powtórne usg i wizytę i zobaczymy co dalej. Bardzo się martwię ponieważ w przyszłości często chorowałam na zapalenie przydatków , mam też tyłozgięcie macicy, a do tego bóle podbrzusza..
KOBIETA ponad rok temu

Mariusz Sadowski Ginekologia

Zgłoś się do swojego ginekologa. Każda kobieta powinna mieć swojego ginekologa, do którego może się zgłosić po poradę, zadzwonić. Zapytaj swojej mamy.