Brak trzeciej miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Lesine

Witam. Przez 2 i pol roku bralam tabletki antykoncepcyjne Lesine. Jedynym zamierzeniem dzialania tabletek nie byla ciaza a zaprzestanie tworzenia sie torbieli po operacji laparoskopii usuniecia torbiela 10cm. 3Miesiace temu przestalam brac tabletki poniewaz stwierdzilam ze to za dlugo. Pierwsza miesiaczke dostalam normalnie, druga dopiero po 40dniach. Teraz natomiast nie ma jej juz 52dzien, robilam test ciazowy wyszedl negatywnie. Mam bol pod prawym zebrem i parcie na pecherz. prosze o pomoc

Szanowna Pani, zawsze leczenie hormonalne ma być prowadzone pod opieką ginekologa i teraz należy także się do niego udać!