Brak tylnych zębów u 23-letniej osoby

Witam, mam 23 lata. Moim problemem jest brak tylnych zębów tzn. 5,6,7. Musiałam je usunąć, bo były bardzo kruche. Dodam, że na górze z jednej strony nie mam również czwórki, a po drugiej stronie czwórka ma złamany korzeń. Bardzo ciężko mi funkcjonować z brakiem tylu zębów. Jakie rozwiązanie było by dla mnie najlepsze? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam.
Najlepsze rozwiązania protetyczne są oparte na implantach, bo nie ma potrzeby szlifowania zębów sąsiednich, aby na nich zamocować most. Zarówno mosty klasyczne jak i na implantach to rozwiązania na stałe - nie wyjmowane. W grę wchodzą jeszcze protezy - ruchome uzupełnienia brakujących zębów. Cena rozwiązań spada wraz ze spadkiem komfortu uzupełnień protetycznych, ale stomatolog z pewnością dostosuje propozycję do Pani potrzeb.
Kilka więcej słów o implantach może Pani przeczytać na stronie:
http://www.astra-dent.pl/implanty-katowice.php

Obecnie istnieje wiele możliwości uzupełnienia braków zębowych, jednak konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym - badanie wewnątrzustne, RTG, CT. Dopiero na ich podstawie można zaproponować najlepsze rozwiązania dla Pani - implanty, mosty/korony, protezy ruchome.