Brak uczucia podniecenia podczas pieszczot z partnerem

witam, ostatnio nie odczuwa podniecenia jak dotyka mnie partner, bardziej to mechaniczne zachowania. Kocham go, planujemy ślub. Razem jesteśmy 2 lata. Ostatnio pokłóciliśmy się, dość poważnie, i "musiałam walczyć o związek". Obydwoje jesteśmy po 30. Nigdy we współżyciu nie miałam orgazmu. Ale ostatnio nawet jakbym nie czuła podniecenia.

Witam Panią
W związek dwojga ludzi wpisane są kryzysy i trudniejsze momenty. Pisze Pani o tym że nie odczuwa Pani podniecenia w kontakcie z partnerem. Zaprosiłabym Panią razem z partnerem na wizytę u seksuologa lub psychoterapeuty. Warto porozmawiać na temat życia seksualnego z partnerem.
Anna Suligowska

Dzień Dobry Pani,

Na początek sugerowałabym Pani przede wszystkim na skupieniu się na przyjemnościach zmysłowych, płynących z dotyku, przytulania i zwracaniu uwagi na emocje i odczuwanie sygnałów płynących z ciała.

Proszę zaprosić Partnera do takiej "zmysłowej zabawy".

Z życzeniami relacji, dającej tylko spełnienie,
Irena Mielnik-Madej