Brak uczucia szczęścia w związku

Mam duzy problem.Potrzebuje milosci mezczyzny,ale tez i kochac go.Jednak nie umiem odnaleazc szczescia,nie umiem byc szczeliwa w zwiazku.Zawsze szukam klotni,wypominam cos,zmuszam go do przyznania sie do czegos czego byc moze nie zrobil.Czyli do romansu z kolezanka zpracy.Nie mam na to dowodow,ale kaze mu sie przyznac.Czy kiedys dorosne?Bo mysle,ze tu tkwi problem?Chodze na terapie ponad rok i nic nie pomaga to.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza