Brak uczucia w związku pomimo zajemnego zrozumienia

Poznałam fajnego chłopaka podoba Mi się a Ja jemu, świetnie się dogadujemy, ma fajny charakter. Chcemy być razem tylko mamy taki problem nie wiem czemu tak jest że Ja i On nic nie czujemy do siebie :/ dlaczego tak jest potrzebujemy więcej czasu ? Ile? Żeby coś z tego było ? Czy mam dać sobie po prostu spokój z nim :/ Proszę pomóżcie Mi nie rozumiem czemu tak jest :(

Związek bez pożądania i seksu nie rokuje dobrze.
Jest dużo na świecie "fajnych ludzi" do których nie odczuwamy pociągu płciowego.
Jak mówi przysłowie:"serce nie sługa...".
Chemia miłości jest nadal tajemnicą i może dobrze, że tak jest...
Pozdrawiam. JW

Zastanówmy się co jest ważne, żeby być razem:
- wzajemna atrakcyjność - to jest,- podobacie się sobie nawzajem,
- dobra komunikacja, a nawet świetna - to też jest miedzy wami,
- chcecie ze sobą być - w tym tez jest wiele uczuć, można by rozmawiać o tym z jakiego powodu chcecie być razem,
To czego właściwie Wam brakuje?