Brak ufności dla płci przeciwnej

Po ciezkim przezyciu sprzed 7 lat zastanawim sie czy kiedys jeszcze sie zakocham w mezczyznie?Czy to w ogole mozliwe?Zostalam sama w 2 mies ciazy,ciezko pobita.Dzis syn ma 6 lat.A ja nadal nie umiem nikomu zaufac.Bardzo mnie to meczy.Chciala bym kogos pokochac,ale...nie umiem juz docenic tego,ze ktos chce sie o nas zatroszczyc.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza