Brak upławów i negatywny wynik testu - czy jestem w ciąży?

Witam serdecznie,
mam 34 lata. Od dwóch miesięcy staram się z mężem o drugie dziecko. Nie będzie to łatwe, bo wykryto u mnie torbiele na jajnikach w wielkości 1,5-2 cm. Moje cykle zwykle trwają 28-29 dni, lecz w 19-20 dniu pokazują się u mnie brązowe upławy, które ciągną się aż do plamienia, czyli do 28. dnia. W tym cyklu nie wystąpiły, więc przypuszczałam, że jestem w ciąży. Zrobiłam test ciążowy w 24. dniu cyklu, lecz wynik wyszedł negatywny. Dzisiaj mam 27. dzień cyklu i nadal nie mam upławów.
Czy biorąc pod uwagę brak upławów i wynik testu mogę być w ciąży? Czy jak zrobię test w 28. dniu cyklu nie będzie za wcześnie?

Witam serdecznie!

Testy ciążowe zdecydowanie były wykonane za szybko, by móc jednoznacznie stwierdzić, czy wynik jest prawidłowy. Domowe testy ciążowe dają wiarygodne wyniki dopiero po 14 dniach od daty ostatniego ryzykownego zbliżenia. Znacznie czulsze i szybsze są testy z krwi polegające na oznaczeniu stężenia hormonu we krwi. Badanie można wykonać już w 10 dni po stosunku.

Niepokojące są jednak opisywane plamienia. Czy lekarz wiąże je z rozpoznanymi torbielami? Jeśli nie, konieczna jest diagnostyka plamień i włączenie odpowiedniego leczenia. Jeżeli okaże się, że zaszła Pani w ciążę, a na nowo pojawią się plamienia, konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam