Brak urozmaiceń w życiu seksualnym

Witam! Jestem w zwiazku od dwoch lat moj partner jest wspanialym kochankiem, ale ze mna jest cos nie tak. Nie moge osiagnac orgazmu, wszystko podczas seksu mnie denerwuje. Nie chce rowniez urozmaicac naszego zycia seksualnego. Co moze byc nie tak? Dodam, ze kocham mojego partnera i nie mam zadnych traumatycznych przezyc. Do roku czasu nasz seks byl wspanialy. Mieszkamy sami, nie mamy dzieci, ale ja nadal mam jakas blokade. Prosze o pomoc. Dziekuje

Witam,

Być może Pani sytuacja związana jest z presją jaką sama Pani na siebie nakłada w związku z seksem. Jeżeli mamy wysokie wymagania względem siebie może utrudniać to przyjemności w różnych sferach życia. Przekonania, że ma Pani mieć super przyjemność z seksu i osiągać orgazm mogą wywoływać taki dyskomfort, że trudno jest osiągnąć satysfakcję a to prowadzi do unikania zbliżeń. Sugerowałaby udać się na konsultację do psychoterapeuty lub seksuologa.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska
Www.anna-mochnaczewska.bloog.pl
Www.integral.com.pl

Witam, z opisu nie można wywnioskować jakie są możliwe przyczyny Pani blokady, sprawa wymaga dokładnego przeanalizowania i osobistej rozmowy z psychologiem seksuologiem. Zachęcam do wizyty.Pozdrawiam