Brak utraty wagi pomimo ćwiczeń na siłowni

Dobry wieczór.Mam na imię jola a moje pytanie dotyczy ćwiczeń.Mianowicie od 4 miesięcy chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu i moja waga nie drgnęła ani o dekagram wręcz wzrosła co jest tego powodem i jak mam to zmienić by schudnąć?Dziękuję pięknie za odpowiedź.

Witam,

przyrost masy ciała w Pani przypadku może być spowodowany rozrostem tkanki mięśniowej, gdyż jej masa jest wyższa od masy tkanki tłuszczowej. Warto zwrócić uwagę na ćwiczenia, które Pani wykonuje oraz na wymiary poszczególnych partii ciała, ponieważ podczas formowania sylwetki nie tylko masa ciała ma znaczenie.

Pozdrawiam
Magdalena Borowiec