Brak utraty wagi pomimo regularnych treningów

Witam! Chciałabym schudnąć ok.4 kg, i wzmocnić mięśnie. Mam 27 lat, 168 cm wzrostu, ważę teraz 56kg, w talii 63 cm , pokaźne pośladki i uda, z dużą ilością cellulitu. Bardzo lubię fitness, ale nie wiem jak dobrać ilość i jakość zajęć , aby miało to jak największy efekt - lubię zajęcia typu : abt, abs, tbc, fittball, treningi obwodowe ,ze sztangami i w stylu Chodakowskiej,potrzebuję co najmniej 2h. ćwiczeń jednorazowo..ok. 3-5/tydz. ale nie tracę nic na wadze. Staram się zdrowo odżywiać:)

Witam!

Brak efektów może być spowodowany błędami żywieniowymi, aby je wyeliminować zachęcam np. skorzystać z bezpośredniej konsultacji dietetycznej.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska