Brak wiary w pomoc i myśli samobójcze

Mam ochotę się zabić ale nie wiem jak. Nikt mi nie pomoże już. Psycholog ani psychiatra. Nic mnie nie cieszy. Już nie ma szans na normalne życie?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty, którzy w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pani dolegliwości i zaproponować najlepszą metodę leczenia (farmakoterapia i/lub psychoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

Witam,
Być może ma Pani depresję,więc prosze zgłosić te dolegliwości i przygnębiające mysli lekarzowi a on pokieruje do poradni zdrowia psychicznego.Depresja tak właśnie odbiera radość w życiu i zaburza zarówno emocje,jak i myslenie.Nie warto pozwolić,by się rozwijała.
Pozdrawiam i liczę na informacje w najbliższym tygodniu.