Brak widocznego serca dziecka na usg

witam. Ostatnia miesiaczke mialam 8.02.2014r cykle mialam regularne co 30 dni .Jestem w ciazy z ostatniej miesiaczki wynika ze 8 tygi 6 dni ostatni raz współzylam 22lutego i na wizycie lekarz stwierdzil ze nie widzi serduszka dziecka na usg.Ale stwierdzil ze sa dwa pecherzyki w macicy czy to oznacza ze moge miec blizniaki i jakie sa szanse ze jeszcze serduszko zabije ? bardzo prosze o odpowiedz .

Po to Pan dr umówił sie na kontrolne USG w szpitalu żeby być pewnym rozpoznania. Trzeba ufac swojemu ginekologowi