Brak widocznego zalążka we wczesnej ciąży

Witam, Ciąża pierwsza. Ostatnia miesiączka 2.01. Beta w dniu 5.02 wyniosła 314,3, 9.02 wzrosła do 3654. 12 lutego odbyłam pierwszą wizytę u ginekologa. Za mną usg dopochwowe... Ciąża 5 tyg i 4 dni. Myślałam , że w 5 tyg już zalążek maluszka będzie widać, a tutaj sam pęcherzyk (11 mm średnicy), pęcherzyk żółtkowy (ys śr 4mm), no i echa zarodka nie uwidoczniono. Pani doktor zasugerowała ponowne usg za dwa ryg, dla mojej spokojności. Czy wszystko jest ok?

Zarodek zazwyczaj dobrze widoczny jest około 6-7 tygodnia życia. Proszę się uspokoić i postępować zgodnie z zaleceniami Pani ginekolog.