Brak widocznego zarodka a ciąża

Witam bylam u lekarza 26 sierpnia i bylo widac zarodek poszlam do drugiego lekarza 28 i zarodka nie bylo co to znaczy???
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Zalecam w tej sytuacji powtórzenie badania USG po ok. tygodniu.
Znaczny odsetek ciąż na bardzo wczesnym etapie ulega poronieniu (gdyby nie USG, to wiele kobiet wogóle nie wiedziałoby, że były w ciąży). Powtórne badanie po 7 dniach wykluczy też ewentualne błędy przy poprzednich badaniach.