Brak widocznego zarodka i wynik bHCG

3 tyg temu bylam na usg i widac bylo zarodek,lekarz powiedzial ze to wczesna ciaza i dal skierowanie na usg. 2 tyg temu bylam na usg i widac bylo zarodek . Tydzien temu mialam krwawienie i tego samego dnia bylam u lekarza powiedzial ze pecherzyk jest ale nie widzi zarodka. Wczoraj zrobilam badania progesteron i wynosil 25,43 ng/ml i beta hcg wynosila 133926,0 mlU/ml . Jutro powtorze bete. Czy jest jeszcze szansa ze zarodek sie pokaze? Czy oznacza to poronienie? Od ost. Miesiaczki bedzie to 8tydz

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze trzeba miec nadzieje. proponuje po powtorzeniu oznaczenia poziomu beta hcg udac się do lekarza ginekologa ponownie.