Brak widocznego zarodka na USG

Wg OM7 Hb d 1dzień Trzon macicy w przodozgięciu dł 48mm Grubość w dnie 32mm Endometrium szer. 6,4mm Po prawej str jajnik 30x18mm po prawej echogeniczność po lewej 26x16mm GA 7 w 1d. Brak widocznego zarodka na USG. O co chodzi ?

Witaminy w ciąży

W 5 tygodniu powiniem byc widoczny pecherxyk ciazowy a w6 tygodniu plod okolo 5mm.wynik usg w razie watpliwosci powinien być interprtowany razem z pozimem choriogonadotropiny kosmowkowej