Brak widocznego zarodka w 6 tygodniu ciąży od dnia zapłodnienia

Witam serdecznie. Jestem w 6 tyg ciąży i 2 dni licząc od dnia zapłodnienia. Na dzień 24. 12 beta hcg wynosi 117665. Po badaniu u lekarza dnia 22.12 było widać tylko pęcherzyk żółtkowy, który również był malutki ok 4 mm,zarodka nie ma. Czy jest możliwe, że to jest jeszcze za wcześnie, czy jestem juz w takim stadium, że powinien być zarodek? Bardzo proszę o rzetelną odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to jak najbardziej możliwe. Warto jednak zaznaczyć iż najlepszym wyjściem będzie wykonanie kolejnego badania beta hcg oraz USG/