Brak widocznej ciąży w 5. tygodniu

Witam. Jestem we wczesnej ciazy. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 7 lis. Dziś byłam u lekarza, zrobił usg dopochwowe. Było widać sam pęcherzyk. Doktor powiedział ze jest jeszcze dość wcześnie i kazał przyjść za 2 tyg. I tu moje pytanie czy będąc ok. 5 1 tyg. jest rzeczywiście za wcześnie by było widać pęcherzyk zoltkowy i zarodek, czy jest to już raczej oznaka pustego jaja?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze moze być za wcześnie. Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac sie na wizytę do ginekologa