Brak właściwej sztywności penisa

Witam! Mam 23 lata i mój penis nie staje do końca, tak jak wcześniej stawał. To znaczy nie sztywnieje, tylko rośnie do pewnego rozmiaru, ale jest giętki. Jaka może być tego wina? Proszę o pomoc.

Witam!
Zaburzenia erekcji mogą mieć wiele przyczyn. Mogą być spowodowane chorobami ogólnoustrojowymi np. zaburzeniami hormonalnymi jak również czynnikami psychicznymi. W tej sytuacji konieczne jest podjęcie diagnostyki, gdyż nie można w tej chwili stwierdzić, który czynnik jest najbardziej prawdopodobny. Proponuję skonsultować problem z urologiem, który zbada Pana oraz zleci ewentualne badania dodatkowe. Jeśli zaburzeniu erekcji współtowarzyszą jakiekolwiek inne objawy (np. zmniejszone libido) to warto skonsultować problem z endokrynologiem. Po stwierdzeniu przyczyny będzie możliwe zastosowanie odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam serdecznie!