Brak wsparcia od partnera w związku

jestem w nieformalnym związku i urodziło nam sie dziecko jednak partner nie chce rozmawiać o przyszłości i jak tylko może ucieka do kolegów i z dala od obowiązków. nie mam od niego wsparcia ani fizycznego psychicznego ani finansowego i zaczynam byc juz zmeczona i z frustrowana, przez glowe przechadza mi mi mysli o rozstaniu i zakończeniu tej bezcelowości

Nic tak nie niszczy psychicznie jak nieudany związek.
Proszę przemysleć i w razie potrzeby zapisac się na wizytę.To są sposoby ratowania związku,który może być zbyt zagrażający dla nieprzygotowanego na ojcostwo chłopaka ale przy pomocy kogoś z zewnątrz,jest mozliwy do naprawienia.
I proszę w obecnej sytuacji zwrócic się o pomoc do osoby,ktora nie będzie zaczynała od rozdzielenia Was,lecz równiez podejmie próby pogodzenia.Wiele związków zostało uratowane dzięki osobom trzecim.
Bardzo mocno trzymam kciuki.

Dzień Dobry Pani,

Powtarzając za Pani słowami, nie ma Pani wsparcia fizycznego ani finansowego i Partner nie deklaruje się wobec przyszłości Waszego związku.

Z Pani opisu, wnioskuję, ze zachowanie Partnera jest mało odpowiedzialne.

Proszę Panią, proszę zadbać o siebie, choć już to Pani zaczęła robić, szukając dobrego dla Pani rozwiązania.
Zachęcam Panią do podjęcia spokojnej i nie oceniającej rozmowy z Partnerem, w której wyraziłaby Pani swoje potrzeby, o których napisała Pani.

I oczekiwać od niego konkretnych zobowiązań.

Myślę, że pomocna i skuteczna dla Pani byłaby rozmowa z psychologiem, żeby mogła Pani wzmocnić swoje zasoby i mogła w sposób transparentny zobaczyć, dlaczego tak się zadziało.

Jeśli miałaby Pani życzenie porozmawiać o tym ze mną, to zapraszam serdecznie do kontaktu na Skype.

Życzę Pani tylko dobrych decyzji,
Irena Mielnik-Madej