Brak wyczuwalnych nitek po założeniu wkładki wewnątrzmacicznej

w środę ginekolog założył mi wkładkę wewnątrzmaciczną. lekarz powiedział mi iż mogę używać tamponów bez problemu i w czwartek użyłam dwóch. w czwartek także współżyłam z partnerem, po współżyciu nie czuję nitek wkładki które jeszcze w czwartek rano przed założeniem tampona czułam. zwracałam uwagę na to czy przypadkiem wkładka przy wyjęciu tampona czy po współżyciu nie wypadła i nic takiego nie zauważyłam. czy mam wobec tego prawo do obaw czy nitki mogły się schować? bardzo proszę o odpowiedź

Niestety konieczna jest wizyta u ginekologa celem oceny czy wkładka jest prawidłowo usadowiona w jamie macicy. Pozdrawiam. Ps do tego czasu zastosować inne formy antykoncepcji.