Brak wydalania kupy w nocy przez 3-miesięczne dziecko

Witam, moja córka niedawno skończyła 3 miesiące, od dwóch tygodni nie robi kupki w nocy, za to nad ranem często się męczy. Wybudza się co kilka, kilkanaście minut, pręży i stęka, czasem troszkę dojada. Niekiedy trwa to 2 godziny. Dopiero jak zrobi kupkę to się z uśmiechem na buzi. Kupka jest normalnej konsystencji. Jest karmiona wyłącznie piersią. Czy powinnam sie martwić? Czy należy jakos reagować? Iść do lekarza?

należy trochę z dzieckiem poćwiczyć żeby pobudzić perystaltykę jelit i wzmocnić mięśnie brzuszka. Proszę robić z dzieckiem "rowerek" nóżkami, kulać na boczki chwytając nogi i rączki razem, ew dodatkowo . podac florę bakteryjna np. Dicoflor , Lacidobaby itp.