Brak wyostrzenia zmysłów po wyleczeniu depresji

Czy po wyleczeniu depresji lepsze zmysły węchu słuchu wzroku wracają do normy ?

po wyleczeniu depresji czlowiek czuje sie dobrze, pogodnie, stabilnie i radzi sobie sam z problemami...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza