Brak wypróżnienia od dwóch dni przy karmieniu piersią

witam, mam pytanie dotyczące mojej 4 miesiecznej córki. Od urodzenia robiła conajmniej kilkakupek dziennie. Od około 2 tygodni to się zmieniło i robi kupkę 1 raz na dobę, od dwóch dni nie zrobiła w ogóle, Troszkę się martwie. Dodam, ze mała jest karmiona wyłącznie piersią i nie widać zeby coś jej dolegało. Z góry dziękuję. Agata

Milena Lubowicz

Jeżeli dziecko przy tym jest spokojne, nie płacze i nie marudzi, to na razie nie ma powodów do niepokoju. Dziecko karmione piersią może oddawać nawet 10 stolców na dobę lub 1 raz w tygodniu, taka szeroka jest norma.
Pozdrawiam